Związek Hodowców Koni Wielkopolskich
Kalendarz Imprez

Imprezy hodowlane zaplanowane na 2018 rok
Data: 2016-01-21

Imprezy sportowe zaplanowane na 2018 rok
Data: 2016-01-21

Zakłady terningowe zaplanowane na 2018 rok
Data: 2016-01-21

Rejestr ogierów

Wykaz ogierów na terenie Wielkopolski.

Tu jesteś / Strona główna / Menu / Aktualności / Brak / Baborówko Horse Sale Show za dwa miesiące

Aktualności

Baborówko Horse Sale Show za dwa miesiące
Data dodania: 2018-08-06

Od 28 do 30 września po raz trzeci w Baborówku odbędzie się Baborówko Horse Sale Show – Finał Pucharu Polski WKKW, międzynarodowe i krajowe zawody WKKW oraz aukcja koni sportowych.

Podczas zawodów zostaną rozegrane trzy konkursy międzynarodowe CIC1*, CIC2* oraz po raz pierwszy na tej imprezie - konkurs na poziomie CIC3*. Progam sportowy uzupełnią konkursy krajowe L i P.

W ramach zawodów, po szesnastu eliminacjach na przestrzeni kilku miesięcy, rozegrany zostanie  finał Pucharu Polski WKKW w sześciu kategoriach wiekowych i w kategorii klubowej.

System zgłoszeń na konkursy krajowe został otwarty tydzień temu, a propozycje zawodów międzynarodowych właśnie zostały zaakceptowane przez Międzynarodową Federację Jeździecką. Propozycje dostępne są pod linkiem: http://bit.ly/schedule_BHSS2018. Termin zgłoszeń na zawody międzynarodowe i krajowe mija 10 września 2018 roku.

Baborówko Horse Sale Show zostanie rozegrane w klasycznym formacie: w piątek odbędzie się próba ujeżdżenia, w sobotę - próba terenowa, a w niedzielę zmagania zakończą skoki przez przeszkody oraz ceremonie zwycięzców.

Równolegle z zawodami w ramach Baborówko Horse Sale Show odbędzie się aukcja koni sportowych z predyspozycjami do WKKW i skoków przez przeszkody. Dwie poprzednie edycje zakończyły się sukcesem, a sporo koni zostało sprzedanych także do zagranicznych stajni. Niekwestionowaną gwiazdą zeszłorocznej aukcji była Cassens Coco Valentina, która do nowego właściciela trafiła za 124 000 PLN.

Aukcji sprzyjają odbywające się jednocześnie zawody. W czwartek i piątek potencjalni kupcy mogą wziąć udział w jazdach testowych. W sobotę po zakończeniu próby terenowej zaplanowana została oficjalna prezentacja, a wieczorem - licytacja połączona z bankietem.

Organizatorzy na ten moment przyjmują zgłoszenia koni aukcyjnych. Termin mija 17 sierpnia. W ramach aukcji Baborówko Horse Sale Show sprzedający mogą skorzystać z jednego z dwóch pakietów usług, który zawiera m.in. wsparcie w zakresie przygotowania konia do sprzedaży i finalizacji transakcji. Organizatorzy przewidzieli także szereg działań promocyjnych, a zaakceptowane do aukcji konie już 20 sierpnia wezmą udział w sesji fotograficznej i filmowej.

Zgłoszeń koni można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Baborówko Horse Sale Show: www.bhss.baborowko.pl.

Więcej informacji na:

www.bhss.baborowko.pl

https://www.facebook.com/BaborowkoHorseSaleShow/

https://www.instagram.com/eventing_baborowko/

R E K L A M A
ZANDO
Rasa Fiord
Ogier ROTERDAM
Rasa śląska
DORET
Rasa śl.
NERO
Rasa hafl.
MAR-TOM CARTHAGO
Rasa kuc szetl.
JOVELLANOS
Rasa xx
Dane kontaktowe

Logo Związek Hodowców Koni Wielkopolskich ZWIĄZEK HODOWCÓW KONI WIELKOPOLSKICH
ul. Kłeckoska 14
62-200 Gniezno
tel. 61/ 847-14-52
61/ 825-04-33

Adres e-mail biuro@wzhk.pl
Konto: 70 2030 0045 1110 0000 0041 2550
START STATUT ZARAZĄD Z.H.K. WLKP. POWIATOWE KOŁA KONTAKT

Realizacja: Dpl Agency Tworzenie Stron Internetowych